Maxim Cyplakov.
Maxim Cyplakov. (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|11. okt 2024 o 07:03

Bol najtvrdším hráčom tímu.

NEW YORK. Hokejisti New Yorku Islanders získali v prvom zápase sezóny prvý bod do tabuľky.

Pri prehre 4:5 po predĺžení s Utahom debutoval v profilige Maxim Cyplakov. A hneď aj skóroval.

Gólová akcia sa začala protiútokom. Asistovali mu Nelson a Palmieri. Bol to štvrtý gól "ostrovanov" v stretnutí, ktorý im zaručil predĺženie.

Čerstvý strelec odohral pri premiére 20 minút a 46 sekúnd, okrem gólu mal plusku, dva strelecké pokusy a šesť bodyčekov. Bol jasne najtvrdším hráčom Isles.

Do tímu prišiel pred sezónou 2024/25. Celú doterajšiu profesionálnu kariéru strávil v Rusku a v Spartaku Moskva pred rokom zažil prelomový ročník so 47 bodmi v 65 zápasoch.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Prišiel, videl, strelil gól. Posila z KHL vybojovala Islanders bod