Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie do 18 rokov Tibor Tartaľ. (Autor: TASR)
Sportnet|21. feb 2023 o 19:35

Hrdinom zápasu bol dvojgólový Marek Šramaty.

Slovenská hokejová liga - vložený zápas

Levice - Slovensko 18 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Góly: 13. Pohl (Pekarčík, Špendel), 29. Šramaty (Suľovský, Pohl), 58. Šramaty (Vorona) - 48. Ridzoň (Masnica, Párička)

Rozhodovali: Vido, Mĺkvy - Bezák, Kollár, vylúčení: 5:3, presilovky a oslabenia: 0:0, 310 divákov

LEVICE. Hokejisti Levíc spravili ďalší dôležitý krok k tomu, aby si v druhej najvyššej slovenskej súťaži zahrali v baráži o postup do štvrťfinále play off.

Vo vloženom zápase si na domácom ľade poradili s reprezentačným tímom do 18 rokov 3:1, najväčšiu zásluhu na tom mal dvojgólový Marek Šramaty.

Hoci to bol pre osemnástku druhý zápas v priebehu dvoch dní, mladíci bojovali o body do záverečných minút. V tretej tretine sa im podarilo streliť kontaktný gól, ale ešte pred očakávanou hrou bez brankára inkasovali aj tretí gól.

Levice v tabuľke poskočili na deviate miesto so ziskom 56 bodov. Rovnako bodov má aj desiaty Žiar nad Hronom a tri strácajú nepostupové Topoľčany.