Koch dokonal obrat Vítkovíc, rozhodol parádnym sólom v 99. minúte!

Patrik Koch v drese HC Vítkovice Ridera.
Patrik Koch v drese HC Vítkovice Ridera. (Autor: Facebook HC Vítkovice Ridera)
TASR|11. apr 2023 o 22:02

Vítkovice boli na pokraji vyradenia, ale po skvelom obrate si vybojovali šiesty zápas.

Česká Tipsport extraliga - semifinále play-off, 6. zápas

HC Vítkovice Ridera - Muntfield HK Hradec Králové 3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

Góly: 38. Kotala (J. Stehlík, Gewiese), 47. Lakatoš (Mueller, Krieger), 99. Koch - 12. Kev. Klíma (Okuliar), 16. Perret (Gaspar)

/stav série: 2:3/

OSTRAVA. Patrik Koch rozhodol góle piate semifinále medzi HC Vítkovce Ridera a Mountfield HK Hradec Králové.

Domáci vyhrali 3:2, slovenský reprezentant skóroval na konci druhého predĺženia v 99. minúte zápasu. Je to preňho druhý gól v sezóne.

Hokejisti Hradca Králové nevyužili príležitosť stať sa v značnom predstihu prvými finalistami českej extraligy. Proti Vítkoviciam premárnili dvojgólový náskok.

Vítkovice znížili stav série hranej na štyri víťazstvá na 2:3. Šiesty duel je na programe vo štvrtok v Hradci Králové.

V druhej semifinálovej sérii vedie Třinec nad Pardubicami 3:2 na zápasy a postup môže spečatiť už v stredu pred vlastnými fanúšikmi.

Domov»Hokej»Česko»Česká hokejová extraliga»Koch dokonal obrat Vítkovíc, rozhodol parádnym sólom v 99. minúte!