ONLINE: Boston Bruins - Montreal Canadiens dnes (Juraj Slafkovský) NHL, LIVE

Boston Bruins - Montreal Canadiens: ONLINE prenos zo zápasu NHL.
Boston Bruins - Montreal Canadiens: ONLINE prenos zo zápasu NHL. (Autor: Sportnet)
Sportnet|10. okt 2024 o 20:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu zámorskej NHL: Boston Bruins - Montreal Canadiens.

MONTREAL. Hokejisti Montrealu Canadiens a Boston Bruins dnes v noci hrajú ďalší zápas v rámci novej sezóny zámorskej NHL.

Montreal odštartoval nový ročník profiligy proti najväčšiemu rivalovi z Toronta, v ktorom triumfoval 1:0. Asistenciu na víťazný gól si pripísal Juraj Slafkovský.

Kde sledovať NHL v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Boston Bruins - Montreal Canadiens dnes (hokej, NHL, Juraj Slafkovský, výsledky, piatok, NAŽIVO)

NHL  2024/2025
11.10.2024 o 01:00
Boston
0:0
(0:0)
4' minúta
Prebiehajúci
Montreal
Prehľad
Rozhodca: McCauley, Markovic – Baker, Kelly.
03:59
Primeau opět zakročil, nyní to na něj zkusil Wotherspoon.
03:40
Oba celky střídají v nepřerušené hře, dopředu se chystá vyrazit opět Boston.
02:24
Přesilovka Bostonu je u konce, Caufield je zase na ledě.
02:00
02:00
02:00
Domácí se chvíli radovali z využité přesilovky a vedoucí branky, když se od modré čáry trefil Elias Lindholm, lavička Montrealu si ale vzala challenge a kontrola u videa odhalila, že Justin Brazeau se dopustil nedovoleného bránění gólmanovi a gól tak nebyl uznán!
01:52
Nakonec střílel ze středu Zacha, jeho pokus byl sražen mimo ledovou plochu.
01:42
Pastrňák se dostal do své oblíbené pozice na levý kruh, zatím ale hledal prostor na zakončení.
01:00
Hostům se daří vyhodit ven z vlastního pásma a mohou se alespoň na chvíli nadechnout.
00:24
Po další akci tu máme první vyloučení, dvě minuty za podrážení si vyslechl hostující gólman Cayden Primeau. rest odsedí Cole Caufield.
00:16
Primeau má za sebou první zákrok, čelil střele Brada Marchanda z vrcholu levého kruhu.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Boston Bruins: Swayman (Korpisalo) – McAvoy (A), Zadorov, Carlo, H. Lindholm, Peeke, Wotherspoon – Pastrňák (A), E. Lindholm, Zacha – M. Geekie, Coyle, Marchand (C) – Brazeau, Frederic, Tufte – Koepke, Kastelic, Beecher.
Trenér: Jim Montgomery

Montreal Canadiens: Primeau (Montembeault) – Guhle, Matheson (A), Savard, Hutson, J. Barron, Xhekaj – Slafkovský, Suzuki (C), Caufield – Armia, Dach, Newhook – Gallagher (A), J. Evans, Josh Anderson – O. Kapanen, Dvorak, Barré-Boulet.
Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: McCauley, Markovic – Baker, Kelly.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v TD Garden začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Československá stopa v utkání

David Pastrňák (BOS) 2 (1+1)
Pavel Zacha (BOS) 1 (1+0)
Juraj Slafkovský (MTL) 1 (0+1)
Boston Bruins

Domácím vstup do nové sezóny nevyšel podle představ, neboť zajeli na led Floridy Panthers, kde se strhla slušná přestřelka. Hostům hrubě nevyšla první třetina, ve které nabrali tříbrankovou ztrátu a ta se jim už nepovedla za zbývajících 40 minut stáhnout a zápas skončil výsledkem 6:4 pro domácí celek. Za hosty se trefili Zacha, McAvoy, Frederic a Pastrňák, bylo to ale holt málo...

Montreal Canadiens

I hosté už mají úvodní zápas sezóny za sebou a zde to dopadlo bodově lépe. Montreal hrál doma v derby proti Torontu a tento klasický zápas rozhodla jediná branka. Tu dal už v osmé minutě Cole Caufield a společně s gólmanem Samem Montembeaultem, který zapsal 48 úspéšných zákroků, se stal hlavním hrdinou zápasu, který skončil výsledkem 1:0.
Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Boston Bruins a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.