Hneď pri premiére skóroval. V druhom kole Hološko nenastúpil

(Autor: Twitter)
SITA|Publikované 17. okt 2015 o 10:07

Cez leto odišiel do exotickejšej futbalovej destinácie - do Austrálie. Filip Hološko absolvuje úvod sezóny v drese FC Sydney.

SYDNEY. Hráči FC Sydney, kde pôsobí aj slovenský útočník Filip Hološko, zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 2. kola najvyššej austrálskej futbalovej súťaže A-League na ihrisku Newcastle Jets tesne 1:0.

Priebežne sa dostali na čelo tabuľky. Jediný gól duelu strelil v 89. minúte Alex Brosque. Filip Hološko nefiguruje v zápise o stretnutí.

Rozhovor s Filipom Hološkom po jeho príchode do Sydney.

Tridsaťjedenročnému piešťanskému rodákovi po júlovom príchode do klubu vyšiel vstup do nového ligového ročníka. V minulotýždňovej domácej ouvertúre skóroval proti Melbourne City.

Presadil sa v nadstavenom čase prvého polčasu. Stanovil nerozhodný rezultát 1:1.

Gól Filipa Hološka do siete Melbourne City.

Hološko v prvom kole nastúpil v základnej zostave trénera Grahama Arnolda. Odohral šesťdesiatdva minút.