Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Hit internetu: Malé dievčatko a dvaja hráči Detroitu na trestnej lavici

(Autor: Instagram)
Sportnet|Publikované 4. okt 2016 o 09:41

Rodine z Detroitu sa na prípravnom zápase NHL podaril jedinečný záber.

BRATISLAVA. Pôvodne to mal byť pre nich iba skvelý športový zážitok. Rodina Almasovcov dostala od známeho lístky na prípravný zápas pred začiatkom nového ročníka NHL medzi Detroitom Red Wings a Chicagom Blackhawks.

Keď počas tretej tretiny postavila mama Shannon Almasová svoju štvorročnú dcérku Lylah vedľa trestnej lavice Detroitu, aby ju odfotila, ešte netušila, že práve ide urobiť záber, ktorý sa stane hitom internetu a bude kolovať po sociálnych sieťach.

Práve v tom čase si menšie dvojminútové tresty odpykávala dvojica hokejistov Red Wings Dylan Larkin a Steve Ott. Tí mamu a malé dievčatko zbadali a obaja v správnom momente zapózovali do objektívu.

"Keď sme s manželom uvideli fotografiu, pozreli sme sa na seba a hovoríme si: 'Ó, môj Bože. Veď oni sa obaja usmievajú'," opisovala Shannon Almasová pre nhl.com.

Mama Shannon Almasová s manželom Carym a ich dvoma deťmi. (Autor: nhl.com)

Klub zdieľal fotografiu na svojich účtoch na sociálnych sieťach. Na instagrame si záber okamžite získal tisíce priaznivcov.

"Keď to Lylah uvidela, bola nadšená, ale nemyslím si, že si v skutočnosti uvedomovala, aký výnimočný moment to bol," vravela mama. 

"Hovorila som jej: 'Si slávna. Nezaujíma ťa, že si slávna?' A ona na to: 'Je mi to jedno.' My sme s manželom šaleli a ona sa tvárila, akoby sa nič nestalo."

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.