Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Handzuš prijíma kritiku, chce hrať lepšie

SITA|15. jan 2011 o 19:16

Hokejový útočník Michal Handzuš nie je rovnako ako jeho tréner Terry Murray spokojný so svojou súčasnou hrou.

LOS ANGELES.

Tridsaťtriročný center si uvedomuje, že jeho výkon môže byť aj lepší aj napriek tomu, že strelecky mu to v posledných dueloch ide, keď v piatich zápasoch dal tri góly. Kriticky sa na Slovákovu adresu vyjadril aj tréner Murray, Banskobystričan však jeho slová prijal.

"Samozrejme, že nie som spokojný so svojou hrou v poslednom zápase. Musím byť lepší. Tréner má právo kritizovať, mojou osobnou vecou teraz je, aby som sa zlepšil," povedal v rozhovore pre klubovú internetovú stránku Handzuš.

V poslednom čase sa nedarí celému tímu Kings, ktorí prehrali v šiestich z posledných siedmich zápasov na domácom ľade a ocitli sa v nepostupovej zóne do play-of. Raz hráme veľmi dobre, potom zasa zle. Nekonzistentné výkony nás ničia. Je najvyšší čas, aby sme to zmenili."

"Musíme podávať konzistentnejšie výkony. Podľa mňa je veľmi podstatné, aby sme neprehrávali až tak veľa súbojov pri mantineloch, čo nás ničí. Každý musí byť lepší, vrátane mňa. Musím sa sústrediť na svoju hru a jednoducho ju hrať v každom zápase," doplnil Handzuš a pokračoval: "Musí sa to otočiť, máme skvelý tím."

V sobotu proti Edmontonu by mal slovenský útočník nastúpiť vo štvrtom útoku, na jeho mieste v strede tretej formácie by mal korčuľovať Brad Richardson, ktorý posledné dva duely sledoval len z tribúny.

Súvisiace články