Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Gáborík už v kempe Rangers: Musíme ísť ďalej

Marián Gáborík. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 18. sep 2011 o 13:06

Marián Gáborík sa z príchodu Brada Richardsa do mužstva veľmi teší. S príchodom novej posily by mohla stúpnuť aj jeho produktivita.

NEW YORK. Slovenský hokejový útočník Marián Gáborík má za sebou náročný rok v klube NHL New York Rangers a ťažké leto, počas ktorého sa musel navždy rozlúčiť so svojimi kamarátmi Pavlom Demitrom a Derekom Boogardom.

V súčasnosti je trenčiansky odchovanec už opäť v zámorí a korčuľuje v kempe Rangers, kde by sa mal zohrať predovšetkým s novou akvizíciou klubu Bradom Richardsom. Gáborík pripúšťa, že dostať cez letné tragédie nebude jednoduché, ale verí, že príchod Richardsa mu to na ľade zjednoduší.

"Bolo to zvláštne medzisezónne obdobie. Odprevadili sme Boogieho a potom Pavla a stratili ešte pár ďalších hráčov. Toto leto bolo veľmi ťažké, ale musíme ísť ďalej. Samozrejme, na tých chlapcov nezabudnem, budem ich mať navždy vo svojom srdci," povedal pre NBC Sports Marián Gáborík.

Trenčan sa z príchodu Richardsa do mužstva veľmi teší. S príchodom novej posily by mohla stúpnuť aj jeho produktivita. "Boli sme spolu na ľade možno dva či trikrát. Je to prirodzený tvorca hry. Hrá jednoducho skvele. Myslím, že si na seba zvykneme veľmi rýchlo," doplnil Gáborík.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články