Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Gáborík: Neviem, či niekto vzal Stanley cup na hudobný festival

Marián Gáborík odpovedá na otázky počas tlačovej konferencie pri príležitosti podpisu nového kontraktu s Los Angeles Kings. Trenčín, 28. jún 2014. (Autor: SITA)
TASR|7. júl 2014 o 11:40

Piatykrát za posledných sedem rokov zavíta v piatok do Trenčína slávna hokejová trofej. Gáborík prinesie pohár aj na Pohodu.

TRENČÍN. Piatykrát za posledných sedem rokov zavíta v piatok do Trenčína slávna hokejová trofej Stanleyho pohár.

Marián Gáborík, ktorý ju premiérovo v kariére zodvihol nad hlavu v drese Los Angeles Kings v NHL, bude s fanúšikmi v rámci bohatého programu oslavovať aj na festivale Pohoda.

"Stanley Cup už vo svojej minulosti zažil všeličo, ale neviem o tom, že by ho niekto vzal na hudobný festival pre 30 000 divákov," povedal Marián Gáborík. "Som rád, že takto uvidia pohár nielen Trenčania, ale aj fanúšikovia z celého Slovenska," dodal.

Stanleyho pohár pricestuje na Slovensko z Fínska a v Trenčíne zotrvá v priebehu celého piatka. Oficiálny program začína tlačovou konferenciou v priestoroch MG Rink (12.15 h).

Následne Gáborík prinesie trofej do športového areálu ZŠ na Hodžovej ulici, kde ho o 16.15 predstaví trenčianskej verejnosti.

O tri a polhodiny neskôr sa v kolóne vozidiel dostaví trofej aj na Pohodu. Po oficiálnej časti zavíta strieborný grál pri príležitosti privátnej akcie aj na Trenčiansky hrad a v sobotu ráno odletí za Anže Kopitarom do Slovinska.

Súvisiace články