Gólová radosť Kevina Behrensa.
Gólová radosť Kevina Behrensa. (Autor: TASR/dpa via AP)
TASR|20. aug 2023 o 17:49 (aktualizované 20. aug 2023 o 21:13)

Hostia sa zmohli len na jeden gól v podaní Anthonyho Ceciho.

BERLÍN. Futbalisti 1. FC Union Berlín úspešne vstúpili do novej sezóny nemeckej Bundesligy. V nedeľňajšom domácom zápase zvíťazili nad 1. FSV Mainz 05 presvedčivo 4:1.

Union mal výborný vstup do stretnutia, keď skóroval už po niekoľkých sekundách a v 9. minúte viedol 2:0.

Oba góly strelil Kevin Behrens, ktorý v 70. minúte skompletizoval hetrik a zvýšil na 3:1.

Štvrtý gól domácich dal v nadstavenom čase Miloš Pantovič. Za hostí skóroval Anthony Ceci, Ludovic Ajorque nepremenil dve penalty.

Eintracht Frankfurt zvíťazil doma nad nováčikom SV Darmstadt 98 1:0. Gól strelil francúzsky kanonier Randal Kolo Muani, o ktorého sa intenzívne zaujíma Paríž Saint-Germain.

Bundesliga - 1. kolo:

Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 98 1:0 (1:0)

Gól: 40. Kolo Muani

1. FC Union Berlín - 1. FSV Mainz 05 4:1 (2:0)

Góly: 1., 9. a 70. Behrens, 90.+6 Pantovič - 64. Ceci

Tabuľka Bundesligy

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»VIDEO: Mainz nevyužil dve penalty proti Berlínu, Behrens sa blysol hetrikom