Manchester City zdolal v FA Cupe Chelsea.
Manchester City zdolal v FA Cupe Chelsea. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. jan 2023 o 19:52

Dvoma gólmi zostrelil Chelsea Riyad Mahrez.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru City zvíťazili v nedeľňajšom zápase 3. kola Pohára FA nad londýnskou Chelsea 4:0.

Dva góly domácich strelil krídelník Riyad Mahrez a po jednom pridali Julian Alvarez a Phil Foden. City sa vo štvrtom kole stretne s víťazom duelu medzi Oxfordom a Arsenalom.

S účinkovaním v pohári sa prekvapujúco rozlúčila Aston Villa, ktorá doma prehrala so Stevenage zo štvrtej ligy 1:2.

Zástupca Premier League išiel do vedenia v 33. minúte zásluhou Morgana Sansona, ale v 85. minúte dostal červenú kartu Leander Dendoncker a hostia využili presilovku na dva góly.

Prvý dal z penalty Jamie Reid a o senzačnom postupe rozhodol v 90. minúte Dean Campbell.

Domov»Futbal»Anglicko»FA Cup»Manchester City uštedril Chelsea debakel, v pohári končí nečakane aj Aston Villa