Damián Bariš v drese AS Trenčín. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|16. mar 2024 o 16:52

Po troch zápasoch bez gólu sa dokázal presadiť Artur Gajdoš.

Niké liga - 2. kolo, skupina o udržanie sa

AS Trenčín - MFK Skalica 1:3 (1:3)

Góly: 39. Gajdoš - 13. Matejov, 31. Černek, 45.+2. Kukučka (vl.). ŽK: Kmeť, Gajdoš, Emeka, Kozlovský - Sobczyk, Junas, Hollý, Smékal, Mášik

Rozhodovali: Ziemba – Zemko, Košecký

Trenčín: Kukučka - Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský - Bariš (88. Hájovský) - Ibrahim (46. Emeka), Gajdoš (84. Djerlek) - Chuhwak (46. Uchegbu), Kupusovič (69. Donkor), Sunday

Skalica: Junas - Krčík, Hrádecký, Podhorín, Černek - Nagy, Hollý - Morong (87. Haša), Sobczyk (62. Mášik), Matejov (63. Gaži) - Smékal (82. Ranko)

Súpisky a podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

TRENČÍN. Futbalisti Skalice vyhrali v druhom kole nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie sa na pôde Trenčína 3:1.

Všetky góly padli už v prvom polčase, víťazný na priebežných 2:0 strelil v 31. minúte Martin Černek.

Deviata Skalica má v tabuľke bezpečný osembodový náskok na desiate Košice.

Pozíciu pred ňou je práve Trenčín, ktorý má napriek prehre o deväť bodov viac. Hostia vyhrali v jarnej časti premiérovo.