Fanúšikovia tímu Granada CF.
Fanúšikovia tímu Granada CF. (Autor: Football Tweet/ X)
TASR|10. dec 2023 o 16:20 (aktualizované 10. dec 2023 o 20:35)

Podľa agentúry AP mal fanúšik problémy so srdcom.

MADRID. Futbalisti Atlética Madrid vyhrali v dueli 16. kola španielskej La Ligy nad Almeriou 2:1. V neúplnej tabuľke figurujú priebežne na tretej priečke.

Na vedúci Real Madrid majú päťbodovú stratu, no odohrali o zápas menej. O ich triumfe rozhodli gólmi už v prvom polčase Álvaro Morata a Ángel Correa.

Zápas Granady a Athleticom Bilbaom nedohrali pre úmrtie jedného z divákov na tribúne. Rozhodca duel prerušil po necelých dvadsiatich minútach, v tom čase viedlo Bilbao po góle Iňakiho Williamsa 1:0.

Podľa agentúry AP lekári v hľadisku pomáhali jednému z divákov, ktorý mal problémy so srdcom, jeho úmrtie neskôr potvrdilo vedenie súťaže. Rozhodcovia po dohode s tímami potom zápas predčasne ukončili.

Tretí nerozhodný výsledok za sebou si pripísal Cadiz, ktorý doma remizoval s Osasunou 1:1. Naďalej tak zostáva len tesne nad pásmom zostupu.