Joao Félix strieľa gól v zápase proti Espanyolu.
Joao Félix strieľa gól v zápase proti Espanyolu. (Autor: Reuters)
TASR|6. nov 2022 o 17:50 (aktualizované 6. nov 2022 o 20:30)

Zverenci Diega Simeoneho doma iba remizovali.

MADRID. Futbalisti Atlética Madrid iba remizovali v nedeľňajšom zápase 13. kola španielskej La Ligy na vlastnom trávniku s Espanyolom Barcelona 1:1.

Zverenci Diega Simeoneho mali od 28. minúty na ihrisku početnú výhodu, ale bol to Espanyol, ktorý v 62. minúte išiel do vedenia zásluhou Sergiho Dardera. Favorit zabránil blamáži gólom Joaa Félixa v 78. minúte.

Podobný scenár s rovnakým výsledkom mal aj zápas medzi San Sebastianom a Valenciou. Domáci hrali od 17. min desiati a neubránili najtesnejšie vedenie.

RCD Mallorca prekvapujúco vyhrala na pôde Villarrealu 2:0. Slovenský obranca Martin Valjent odohral v drese hostí celý duel a pričinil sa o čisté konto.