S. Macedónsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie ME U19
S. Macedónsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie ME U19 (Autor: Sportnet)
Sportnet|12. okt 2024 o 15:00

Sledujte ste s nami online prenos z kvalifikácie ME 2025: Luxembursko U19 - Slovensko U19.

DUDELANGE. Slovenskí futbalisti do 19 rokov dnes hrajú druhý zápas kvalifikácie na budúcoročné majstrovstvá Európy.

Mladí Slováci vstúpili do bojov o EURO triumfom nad Luxembruskom 2:1, v ďalšom stretnutí čelia Severnému Macedónsku.

Duel sa odohrá sa neutrálnej pôde v luxemburskom meste Dudelange.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: Severné Macedónsko U19 - Slovensko U19 dnes (kvalifikácia ME 2025, LIVE, sobota, výsledky, NAŽIVO)

Prenos
Slovenskí futbalisti do 19 rokov odohrajú druhý duel v rámci prvého kola kvalifikácie ME. Ich súperom na turnaji hranom v Luxembursku bude dnes Severné Macedónsko. Stretnutie sa začína o 18:00.

V prvom zápase proti Luxembursku triumfovali naši reprezentanti 2:1. Do vedenia išiel v 26. minúte súper zásluhou Nurenberga, ešte v prvom dejstve v 32. minúte vyrovnal Kubka a o našom triumfe rozhodol v 70. minúte Petruška.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Tabuľka skupiny 12

Domov»Futbal»Reprezentácie»ONLINE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes, kvalifikácia ME 2025 hráčov do 19 rokov, LIVE