Dominantný výkon uzavreli góly slovanistov. Mladíci na Cypre zničili Bielorusov

Nino Marcelli sa teší z gólu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|10. sep 2024 o 20:20

Slovenská reprezentácia U21 sa zaskvela šiestimi gólmi.

Prípravný zápas hráčov do 21 rokov

Slovensko - Bielorusko 6:1 (3:0)

Góly: 33. a 68. Čerepkai, 17. Jambor, 19. Spáčil, 88. Marcelli, 89. Gajdoš - 79. Piačura

ACHNAS. Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili v utorňajšom prípravnom zápase v cyperskom Achnase nad rovesníkmi z Bieloruska 6:1.

Zverencom Jaroslava Kentoša, ktorí sa pripravujú na domáce EURO, vynikajúco vyšiel už prvý polčas, v ktorom si vypracovali trojgólový náskok.

Dôležitý moment sa udial v 27. minúte, keď Bielorusi mohli znížiť na 1:2, ale pokutový kop skvelým zákrokom zneškodnil Tomáš Frühwald.

Onedlho strelil svoj prvý gól v zápase Roman Čerepkai a v 68. minúte po jeho ďalšom zásahu svietil na ukazovateli skóre stav zápasu 4:0.

Následne dokázali skórovať aj Bielorusi, no zápas gólovo uzavreli striedajúci hráči Slovana Bratislava Nino Marcelli a Artur Gajdoš.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Dominantný výkon uzavreli góly slovanistov. Mladíci na Cypre zničili Bielorusov