ŠK Slovan Bratislava - NK Celje: ONLINE prenos z 2. zápasu 2. predkola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|30. júl 2024 o 17:30

Sledujte s nami online prenos z odvety 2. predkola Ligy majstrov: ŠK Slovan Bratislava - NK Celje.

BRATISLAVA. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava dnes hrajú druhý zápas 2. predkola Ligy majstrov 2024/2025.

Súperom slovenského majstra je slovinský šampión NK Celje. Na jeho trávniku sa pred týždňom zrodila remíza 1:1.

Dvojka
Kde sledovať Ligu majstrov v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: ŠK Slovan Bratislava - NK Celje (futbal, výsledky, Liga majstrov, utorok, naživo)

Prehľad
Rozhodca: Maresca – Bindoni, Scatragli (ITA).
Na futbalistov ŠK Slovan Bratislava čaká dnes od 20:30 na Tehelnom poli odvetný zápas 2. kvalifikačného kola Ligy majstrov. Do Bratislavy pricestuje slovinský tím NK Celje.

Výsledok prvého zápasu je 1:1. Skóre otvoril už v 7. minúte Bobičanec, za Slovan vyrovnal o štyri minúty neskôr Strelec. Viac gólov už v dueli nepadlo. Slovan hral od 31. minúty v oslabení bez vylúčeného Savvidisa, ktorý pochopiteľne nebude môcť nastúpiť ani dnes. Takisto Pauschek, ten sa zranil v prvom ligovom zápase, v ktorom belasí zdolali Komárno 4:1.

Celje svoj víkendový zápas s Mariborom odložilo. Ešte 21. júla zdolalo v domácej lige NK Bravo 2:1. V Celje počas víkendu skončil hlavný tréner Damir Krznar, ktorý mužstvo viedol ešte v prvom zápase. V Bratislave tím povedie 42-ročný Španiel Albert Riera.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:30.
Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE: ŠK Slovan Bratislava - NK Celje dnes, Liga majstrov LIVE (odveta, 2. predkolo)