Manchester City doma nečakane zakopol, Arsenal tesne vyhral v Burnley

Martin Odegaard.
Martin Odegaard. (Autor: TASR/AP)
TASR|18. sep 2021 o 17:17 (aktualizované 18. sep 2021 o 18:10)

Watford s Jurajom Kuckom zvíťazil na ihrisku Norwichu.

MANCHESTER. Futbalisti úradujúceho majstra futbalovej Premier League Manchester City druhýkrát v sezóne nebodovali naplno. V sobotňajšom zápase 5. kola uhrali doma proti Southamptonu iba bezgólovú remízu.

Watford v zostave aj so slovenským stredopoliarom Jurajom Kuckom zvíťazil v súboji minuloročných druholigistov 3:1 na pôde Norwichu.

O troch bodoch pre klub z predmestia Londýna rozhodol dvoma zásahmi po prestávke senegalský útočník Ismaila Sarr. Kucka odohral celé stretnutie.

Nováčik Premier League FC Brentford prvýkrát zvíťazil vonku, keď v sobotňajšom zápase 5. kola zdolal Wolverhampton 2:0.

Oba góly dal už v prvom polčase, navyše tretí od Ivana Toneyho neuznal systém VAR. V druhom dostal po 65. minútach červenú kartu Shandon Baptiste a zápas dohrával o desiatich.

Prvú prehru v sezóne si pripísal Everton, ktorý nestačil na Aston Villu 0:3. Všetky góly padli po prestávke.

Tabuľka

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Manchester City doma nečakane zakopol, Arsenal tesne vyhral v Burnley