Bayern musel otáčať, vstup do nového ročníka Bundesligy však zvládol

Jamal Musiala (vpravo) a Sacha Boey sa tešia po strelenom góle v zápase VfL Wolfsburg - Bayern Mníchov v 1. kole Bundesligy. (Autor: TASR/DPA via AP)
TASR|25. aug 2024 o 18:00

Bayern vyrovnal vďaka vlastnému a v závere napokon strhol víťazstvo na svoju stranu.

BERLÍN. Futbalisti Bayernu Mníchov úspešne vstúpili do nového ročníka nemeckej Bundesligy. Na pôde VfL Wolfsburg zvíťazili 3:2, o ich triumfe rozhodol v 82. minúte Serge Gnabry.

Bavori viedli od 20. minúty po góle Jamala Musialu, no "vlci" na začiatku druhého polčasu otočili skóre po dvoch presných zásahoch Chorváta Lovra Majera.

Bayern vyrovnal vďaka vlastnému gólu Jakuba Kaminského a v závere napokon strhol víťazstvo na svoju stranu.

Bundesliga - 1. kolo:

VfL Wolfsburg - Bayern Mníchov 2:3 (0:1)

Góly: 48. a 55. Majer (prvý z 11 m) - 20. Musiala, 66. Kaminski (vl.), 82. Gnabry

FC St. Pauli - FC Heidenheim 0:2 (0:0)

Góly: 66. Wanner, 82. choppner