Barcelone nestačil ani náskok 3:0, za Real opäť skóroval Benzema

Francúzsky futbalista Karim Benzema.
Francúzsky futbalista Karim Benzema. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. nov 2021 o 18:45 (aktualizované 6. nov 2021 o 23:01)

Kataláncov zarmútil Iago Aspas.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid potvrdili post lídra španielskej La Ligy. V sobotu v 13. kole zdolali Rayo Vallecano 2:1 vďaka gólom Toniho Kroosa a Karima Benzemu. Na čele tabuľky majú dvojbodový náskok pred Realom Sociedad.

FC Barcelona nespoznal chuť víťazstva v španielskej La Lige ani v štvrtom stretnutí v sérii, keď v sobotňajšom zápase remizoval na trávniku Celty Vigo 3:3.

Po polčase pritom viedli Katalánci 3:0. Na ich lavičke ešte nesedel nový tréner Xavi Hernandez. Do prestávky sa za "Barcu" presadili Ansu Fati, Sergio Busquets i Memphis Depay, no po zmene strán dokázali Galícijčania zápas vyrovnať.

Sieť rozvlnili Nolito a dvakrát Iago Aspas, ktorý pre svoje mužstvo zariadil bod v šiestej minúte nadstaveného času z poslednej strely duelu.

Tabuľka

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Barcelone nestačil ani náskok 3:0, za Real opäť skóroval Benzema