Vydarený debut Hancka v drese Feyenoordu, prihral na víťazný gól

Dávid Hancko.
Dávid Hancko. (Autor: Feyenoord Rotterdam/ instagram)
TASR|27. aug 2022 o 22:05

Matúš Bero dokonca skóroval.

AMSTERDAM. Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko v sobotu absolvoval víťazný debut v drese Feyenoordu Rotterdam.

V zápase 4. kola holandskej ligy s FC Emmen (4:0) nastúpil na ľavom kraji obrany a v 60. minúte prihral na rozhodujúci gól Quintenovi Timberovi.

Na ihrisku bol do 84. minúty, po jeho striedaní pridali domáci ešte tri zásahy.

Dvadsaťštyriročný Hancko prestúpil do Feyenoordu v auguste zo Sparty Praha za viac ako osem miliónov eur, čím sa zaradil medzi najdrahších Slovákov.

S finalistom predošlej edície Európskej konferenčnej ligy a tohtosezónnym účastníkom skupinovej fázy Európskej ligy podpísal kontrakt na štyri roky.

Matúš Bero prispel gólom k remíze Vitesse Arnhem s RKC Waalwijk 2:2. V 61. minúte strelil z jedenástky prvý gól domáceho tímu, ktorý dohnal dvojgólové manko. Bero odohral s kapitánskou páskou celé stretnutie.

Tabuľka Eredivisie

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Vydarený debut Hancka v drese Feyenoordu, prihral na víťazný gól