Fulham - Chelsea 2:1 (1:0)

Góly: 25. Willian, 73. Carlos Vinicius - 47. Koulibaly

ČK: 58. Joao Félix (Chelsea)

/Marek Rodák (Fulham) bol na lavičke náhradníkov/

LONDÝN. Futbalisti Fulhamu zvíťazili vo štvrtkovej dohrávke 7. kola Premier League nad Chelsea Londýn 2:1. Iba z lavičky náhradníkov sledoval londýnske derby slovenský brankár v službách domáceho tímu Marek Rodák.

Hostia vyrovnali v 47. minúte po góle Kalidoua Koulibalyho, no onedlho ich oslabil Joao Félix. Portugalský útočník vo svojom prvom zápase za Chelsea po príchode na hosťovanie z Atlética Madrid dostal v 58. minúte červenú kartu.

Dôvodom bol zákrok na Kennyho Teteho. Jeho tím napokon remízu neudržal, v 73. minúte rozhodol o trojbodovom zisku "chalupárov" Carlos Vinicius.

Fulham figuruje vďaka štvrtému ligovému triumfu za sebou na šiestom mieste neúplnej tabuľky, Chelsea je desiata so ziskom 25 bodov.