Parížania prišli o svoju hviezdu, jej náhradník sa blysol dvoma gólmi

Zranenie hviezdneho hráča PSG Kyliana Mbappého.
Zranenie hviezdneho hráča PSG Kyliana Mbappého. (Autor: TASR/AP)
TASR|24. sep 2023 o 22:50

Milan Škriniar odohral celý zápas.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža Saint-Germain zvíťazili v nedeľňajšom šlágri 6. kola Ligue 1 doma nad Olympiqueom Marseille jednoznačne 4:0.

Domáci Parížania v zápase dominovali, no už po polhodine hry prišli o francúzskeho kanoniera Kyliana Mbappého, ktorý si pravdepodobne poranil členok na ľavej nohe a vystriedal ho Goncalo Ramos.

Mbappé sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi.

Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal. O ďalšie góly PSG sa postarali Randal Kolo Muani a dva v druhom polčase strelil Ramos.

Slovenský obranca Milan Škriniar odohral celý zápas.

Futbalisti Racingu Štrasburg zvíťazili na ihrisku FC Metz 1:0 a na konte majú desať bodov. Jediný gól strelil v 83. minúte Habib Diarra.

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Parížania prišli o svoju hviezdu, jej náhradník sa blysol dvoma gólmi