Radosť hráčov Brentfordu. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|6. mar 2023 o 23:44

Víťazný gól domácich zaznamenal Dán Mathias Jensen.

Premier League - 26. kolo

Brentford FC - Fulham FC 3:2 (1:1)

Góly: 6. Pinnock, 51 Toney (z 11m), 85. Jensen - 39. Solomon, 90+9 Carlos Vinicius

/Marek Rodák (Fulham) sedel na lavičke/

LONDÝN. Futbalisti Brentfordu zvíťazili v 26. kole anglickej Premier League nad Fulhamom FC 3:2. Skóre otvoril už v 6. minúte domáci Pinnock, no hostia dokázali ešte do konca prvého polčasu vyrovnať.

V druhom polčase poslal domácich opäť do vedenia Toney, ktorý sa presadil z pokutového kopu.

Neskôr pridal Brentford ešte jeden gól a zápas už iba kozmeticky upravil hosťujúci Carlos Vinicius, ktorý skóroval v deviatej nastavenej minúte.

Domáci sa tak bodovo dotiahli na Brighton, ktorý je na ôsmej priečke len o skóre. Hosťujúci hráči naopak nevyužili zaváhanie Newcastlu, ktorý v prípade výhry mohli predbehnúť.