K Ronaldovi sa gólovo pridal jeho krajan. Manchester tak v dohrávke zvíťazil

Cristiano Ronaldo z Manchestru United takto nedal hlavičkou gól proti tímu Brighton & Hove Albion. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|15. feb 2022 o 23:16

Domáci natiahli šnúru bez prehry.

Premier League 2021/2022 - 18. kolo:

Manchester United - Brighton 2:0 (0:0)

Góly: 51. C. Ronaldo, 90.+7 Bruno Fernandes, ČK: 54. Dunk (Brighton)

MANCHESTER. Futbalisti Manchestru United zvíťazili v utorkovej domácej dohrávke 18. kola anglickej Premier League nad Brightonom 2:0.

Rozhodli o tom v druhom polčase portugalský útočník Cristiano Ronaldo a v 90.+7 minúte jeho krajan Bruno Fernandes.

Domáci natiahli šnúru bez prehry v najvyššej súťaži na šesť duelov, trikrát počas nej zvíťazili a v tabuľke im patrí štvrté miesto.

Tabuľka

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»K Ronaldovi sa gólovo pridal jeho krajan. Manchester tak v dohrávke zvíťazil