Adam Zreľák v drese slovenskej reprezentácie.
Adam Zreľák v drese slovenskej reprezentácie. (Autor: TASR)
Sportnet|18. dec 2021 o 18:45 (aktualizované 18. dec 2021 o 19:45)

Na konte má už päť presných zásahov.

VARŠAVA. Slovenský futbalista Adam Zreľák pomohol gólom Warte Poznaň k remíze v sobotnom stretnutí 19. kola poľskej ligy na trávniku Štetína 1:1.

Dvadsaťsedemročný útočník otvoril v 74. minúte skóre zápasu, keď z tesnej blízkosti poslal loptu popod padajúceho domáceho brankára.

Hostia však v piatej minúte nadstaveného času o víťazstvo prišli. Oficiálny profil Ekstraklasy na youtube opísal zápas slovami: "Krôčik od senzácie".

Zreľák má v tejto sezóne na konte päť gólov, pričom skóroval v každom z posledných troch zápasov. Aj vďaka nemu v nich Warta neprehrala, získala päť bodov a dostala sa z pozícii, ktoré znamenajú zostup.

Gól Adama Zreľáka v čase od 2:00 min.

Poľská liga - 19. kolo:

Piast Gliwice - Stal Mielec 1:1 (1:0)

/František Plach odchytal celé stretnutie, Jakub Holúbek hral do 75. min a dostal ŽK, Tomáš Huk (všetci Piast) bol na lavičke náhradníkov/

Pogon Štetín - Warta Poznaň 1:1 (0:0)

/Adam Zreľák (Warta) odohral celé stretnutie a v 74. min dal gól/

Slask Vroclav - Cracovia Krakov 0:2 (0:1)

/Róbert Pich hral do 71. min, Matúš Putnocký (obaja Slask) bol na lavičke náhradníkov - Michal Sipľak (Cracovia) odohral celé stretnutie/

Raków - Jagiellonia Bialystok 5:0 (0:0)

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Zreľák v Poľsku opäť skóroval, jeho tím bol krôčik od senzácie