Po predĺžení
Slovensko na MS v hokeji 2024

Brankár Samuel Hlavaj v zápase Slovensko - USA v skupine B na MS v hokeji 2024.
Fotogaléria (86)
Brankár Samuel Hlavaj v zápase Slovensko - USA v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: Palo Gašpar / Sportnet)
Sportnet|13. máj 2024 o 19:35

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Slovensko - USA v skupine B na MS v hokeji 2024.

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti majú za sebou svoj tretí zápas na MS v hokeji 2024. Ich tretím súperom v skupine B boli USA, favorita napokon zdolali 5:4 po predĺžení.

Mužstvo trénera Craiga Ramsayho viedlo v zápase 4:1, no favorit tromi gólmi v tretej tretine poslal duel do predĺženia. V ňom zariadil víťazstvo svojho tímu Miloš Kelemen.

Slovákov čaká deň voľna a svoj štvrtý zápas na šampionáte odohrajú v stredu o 20.20 h proti Poľsku, USA čaká v rovnakom čase vo štvrtok výber Francúzska.

Pozrite si najlepšie momenty zápasu Slovensko - USA na MS v hokeji 2024 vo fotogalérii.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - USA na MS v hokeji 2024 (skupina B)
Domov»MS v hokeji 2024»FOTO: Dva góly Kelemena aj skvelý výkon Hlavaja. Ako Slovensko zdolalo favoritov z USA