Extraliga mužov - Považská Bystrica - Topoľčany

SITA|Publikované 19. sep 2007 o 19:42

Hádzaná - extraliga mužov - 3. kolo:

MŠK SIRS Považská Bystrica - HC THP Topvar Topoľčany 25:24 (16:9)

Najviac gólov: Firit 7/1, Hanták 6/2, Ďuriš 4, Frajkor 3/1 - Ševčík 11/3, Šupčík 5, Pišťanský a Kovačech po 3

Pok. hody: 6/4 - 5/3, vylúčení: 2 - 3, bez ČK, rozhodovali: Šubák, Vydra, 400 divákov

Domáci v 5. min viedli už 5:1, ale súper v 13. min vyrovnal na 5:5. Domáci brankár Drápal potom udržal 11 minút čisté konto a výsledkom bolo v 24. min vedenie Považanov 13:5. V úvode druhého polčasu v 32. min náskok domácich narástol na 18:10, ale potom až príliš často zlyhávali v koncovke a snaživý súper začal sťahovať. Pol minúty pred koncom Topoľčany dokonca vyrovnali na 24:24, ale 4 sekundy pred sirénou rozhodol o výhre favorizovanej Považskej Bystrice Hanták. Po roku a zranení sa na palubovku vrátil v domácom drese Opoldík.