Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

Na prvýkrát to nevyšlo. Fanúšikovia si budú opäť môcť kúpiť lístok na zápas Slovensko - Írsko

Momentka zo zápase Slovensko - Wales (kvalifikácia EURO 2020). (Autor: TASR)
SITA|27. feb 2020 o 13:27

Predaj sa obnoví vo štvrtok popoludní.

BRATISLAVA. Vo štvrtok popoludní Slovenský futbalový zväz (SFZ) obnoví predaj vstupeniek na marcový domáci duel slovenskej mužskej reprezentácie proti výberu Írska v semifinále baráže B-divízie Ligy národov o postup na majstrovstvá Európy 2020. Stať sa tak má o 15.00 h.

"Touto cestou sa ešte raz ospravedlňujeme všetkým fanúšikom za vzniknutú technickú chybu," informuje SFZ

Predaj lístkov sa začal v stredu o 11.00 h, no už o 39 minút neskôr SFZ informoval o technickej chybe predajcu - spoločnosti Ticketmedia - a snahe o jej odstránení. O 14.36 h už zväz informoval o úplnom pozastavení predaja.

Súboj proti Írom odohrajú Slováci vo štvrtok 26. marca 2020 na bratislavskom Tehelnom poli.

Úspešnejší z bratislavského súboja Slovensko - Írsko si o päť dní neskôr zmeria sily s víťazom duelu Bosna a Hercegovina - Severné Írsko, Slováci alebo Íri budú hrať na základe žrebu vonku. Víťaz finále sa kvalifikuje na Euro 2020.

Zväz vo štvrtok pridal aj informácie o tom, že pri všetkých nezrealizovaných nákupoch zo stredy príde k vráteniu zaplatenej finančnej čiastky.

"Všetky zakúpené vstupenky, ktoré kupujúci dostal na svoj mail v PDF formáte, zostávajú v platnosti," oznámil SFZ a doplnil, že za vstupenky, ktoré kupujúci nekúpil na oficiálnom portáli, zväz nezodpovedá.

Súvisiace články