+0,85 (57,00/57,24)

15.

Viktória Čerňanská/Lucia Mokrášová

+4,83 (58,96/59,26)

LAKE PLACID. Nemecké bobistky Kim Kalická a Leonie Fiebigová sa stali víťazkami sobotňajších záverečných pretekov Svetového pohára v dvojboboch.

V americkom Lake Placid dosiahli súhrnný čas z dvoch jázd 1:53,39 min. Slovenská dvojica Viktória Čerňanská, Lucia Mokrášová zaostala o 4,83 s a obsadila 15. priečku.

Celkovou víťazkou seriálu sa stala ďalšia Nemka Laura Nolteová.

Úradujúca olympijská šampiónka z Pekingu obhájila prvenstvo, v sobotu jej k tomu stačilo i 3. miesto. Čerňanskej patrilo v hodnotení pilotiek konečné 13. miesto.

Domov»Zimné športy»Ďalšie súťaže»V prepočte stratili takmer päť sekúnd. Slovenská dvojica skončila v druhej desiatke