Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Nedávno prekonal koronavírus. Známemu tenistovi zobrali vodičský preukaz

Grigor Dimitrov na Adria Tour 2020 v Belehrade. (Autor: TASR/AP)
SITA|4. aug 2020 o 14:34

Na tenistov Top 20 ukázali fotografie z miesta činu.

BRATISLAVA. V sobotu 1. augusta policajti na diaľnici v Monaku zastavili skupinu desiatich áut, ktorých šoféri výrazne prekročili povolenú rýchlosť.

Na miestach, kde mala byť maximom stodesiatka, sa rútili rýchlosťou 160 - 180 km/h. Cestní piráti museli zaplatiť pokutu 750 eur a nasledovalo aj odobratie vodičských preukazov.

Na mieste mal byť aj Medvedev

Aj keď policajti nezverejnili totožnosť previnilcov, fotografie z miesta činu ukázali, že sú medzi nimi viacerí tenisti z najlepšej dvadsiatky svetového rebríčka vrátane päťky Rusa Daniila Medvedeva a devätnástky Bulhara Grigora Dimitrova.

"Obaja títo hráči sú monackými rezidentmi. Fotografia bieleho BMW sa úplne zhodovala s tým autom, ktoré Medvedev ukázal na svojom instagramovom účte.

Obaja tenisti pravdepodobne boli na ceste z Akadémie Patricka Mouratogloua vo francúzskom Nice do Monte Carla," informoval ruský portál Championat.com, predtým francúzsky Nice Matin.

Dimitrov prekonal koronavírus

Dimitrov sa nedávno prezentoval na verejnosti aj tým, že po turnaji v rámci exhibičného turné Adria Tour v Belehrade sa nakazil koronavírusom.

Neskôr oznámil, že ochorenie prekonal, ale priznal, že to nebolo bez problémov.

"Bol som takmer mesiac doma. Nemal som chuť ani čuch, bol som unavený a zle som dýchal. Nebola to vôbec zábava a neviem, či sa dokážem dostatočne pripraviť na US Open," citovali Dimitrova viaceré zahraničné zdroje.

Súvisiace články