Priebežný súhrn stavov stretnutí v osemfinálovom 1. kole svetovej skupiny Davisovho pohára 2015 tenisových reprezentačných družstiev mužov (6. - 8. marca) - zhora podľa "pavúka":
NEMECKO - FRANCÚZSKO 0:2 po piatkových dvojhrách
(Frankfurt, Fraport Arena, tvrdý povrch Rebound Ace Synpave v hale)
Jan-Lennard Struff - Gilles Simon 6:7 (4), 6:2, 7:6 (1), 2:6, 8:10
Philipp Kohlschreiber - Gael Monfils 4:6, 5:7, 6:7 (4)
Zostávajúci program:
Sobota (13.00):
Benjamin Becker, André Begemann - Julien Benneteau, Nicolas Mahut
Nedeľa (12.00):
Philipp Kohlschreiber - Gilles Simon
Jan-Lennard Struff - Gael Monfils
VEĽKÁ BRITÁNIA - USA 2:0 po piatkových dvojhrách
(Glasgow, Emirates Arena, tvrdý povrch v hale)
Andy Murray - Donald Young 6:1, 6:1, 4:6, 6:2
James Ward - John Isner 6:7 (4), 5:7, 6:3, 7:6 (3), 15:13
Zostávajúci program:
Sobota (14.00):
Dominic Inglot, Jamie Murray - Bob Bryan, Mike Bryan
Nedeľa (14.00):
Andy Murray - John Isner
James Ward - Donald Young
ČESKO - AUSTRÁLIA 0:2 po piatkových dvojhrách
(Ostrava, ČEZ aréna, tvrdý povrch Novacrylic Ultracushion System v hale)
Lukáš Rosol - Thanasi Kokkinakis 6:4, 6:2, 5:7, 5:7, 3:6
Jiří Veselý - Bernard Tomic 4:6, 3:6, 6:7 (5)
Zostávajúci program:
Sobota (13.30):
Jan Mertl, Adam Pavlásek - Samuel Groth, Lleyton Hewitt
Nedeľa (13.30):
Lukáš Rosol - Bernard Tomic
Jiří Veselý - Thanasi Kokkinakis
KAZACHSTAN - TALIANSKO 1:1 po piatkových dvojhrách
(Astana, National Tennis Centre, tvrdý povrch RuKortHard v hale)
Michail Kukuškin - Simone Bolelli 7:6 (6), 6:1, 6:2
Andrej Golubev - Andreas Seppi 3:6, 3:6, 7:6 (5), 2:6
Zostávajúci program:
Sobota (9.00):
Andrej Golubev, Oleksandr Nedoviesov - Fabio Fognini, Paolo Lorenzi
Nedeľa (9.00):
Michail Kukuškin - Andreas Seppi
Andrej Golubev - Simone Bolelli
ARGENTÍNA - BRAZÍLIA 1:1 po piatkových dvojhrách
(Buenos Aires, Tecnópolis, antuka vonku)
Carlos Berlocq - Joao Souza 4:6, 6:3, 7:5, 3:6, 2:6
Leonardo Mayer - Thomaz Bellucci 6:4, 6:3, 1:6, 6:3
Zostávajúci program:
Sobota (17.00):
Federico Delbonis, Diego Schwartzman - Marcelo Melo, Bruno Soares
Nedeľa (15.00):
Leonardo Mayer - Joao Souza
Carlos Berlocq - Thomaz Bellucci
SRBSKO - CHORVÁTSKO 2:0 po piatkových dvojhrách
(Kraljevo, Kraljevo Sports Centre, tvrdý povrch Acrylic v hale)
Novak Djokovič - Mate Delič 6:3, 6:2, 6:4
Viktor Troicki - Borna Čorič 4:6, 1:6, 6:3, 6:2, 6:1
Zostávajúci program:
Sobota (14.00):
Viktor Troicki, Nenad Zimonjič - Marin Draganja, Franko Škugor
Nedeľa (13.00):
Novak Djokovič - Borna Čorič
Viktor Troicki - Mate Delič
KANADA - JAPONSKO
(Vancouver, Doug Mitchell Thunderbird Sports Centre, tvrdý povrch Premier v hale)
Piatok (23.00):
Milos Raonic - Tacuma Ito
Vasek Pospisil - Kei Nišikori
Sobota (22.00):
Daniel Nestor, Vasek Pospisil - Go Soeda, Jasutaka Učijama
Nedeľa (22.00):
Milos Raonic - Kei Nišikori
Vasek Pospisil - Tacuma Ito
BELGICKO - ŠVAJČIARSKO 1:1 po piatkových dvojhrách
(Liége, Country Hall du Sart Tilman, tvrdý povrch GreenSet Grand Prix v hale)
Ruben Bemelmans - Henri Laaksonen 6:1, 7:6 (6), 4:6, 0:6, 2:6
Steve Darcis - Michael Lammer 6:3, 6:1, 6:3
Zostávajúci program:
Sobota (14.00):
Ruben Bemelmans, Niels Desein - Adrien Bossel, Michael Lammer
Nedeľa (13.30):
Steve Darcis - Henri Laaksonen
Ruben Bemelmans - Michael Lammer