Duda bol vystriedaný v druhom polčasce. Hertha Berlín remizovala vo Frankfurte

Ondrej Duda (v strede) so svojimi spoluhráčmi.
Ondrej Duda (v strede) so svojimi spoluhráčmi. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. dec 2019 o 22:31

Pekarík nebol ani na lavičke náhradníkov.

BERLÍN. Futbalisti Herthy Berlín mali na dosah prvé víťazstvo v najvyššej nemeckej súťaži od 4. októbra. Napokon sa však museli vo Frankfurte uspokojiť s remízou 2:2.

Hostia viedli do 65. minúty 2:0 po góloch Dodiho Lukebakia a Marka Grujiča. Potom však skorigoval Martin Hinteregger a bod pre domácich zabezpečil v závere duelu Sebastian Rode.

Za Herthu hral do 49. minúty slovenský reprezentant Ondrej Duda, ale do štatistík sa zapísal iba žltou kartou.

Jeho spoluhráč Peter Pekarík nebol ani na lavičke náhradníkov. Berlínčania bodovali po piatich prehrách a v tabuľke sú na 16. mieste. Frankfurt ukončil trojzápasovú sériu prehier.

Bundesliga 2019/2020 - výsledok - piatok

• Eintracht Frankfurt - Hertha Berlín 2:2 (0:1)

Góly: 65. Hinteregger, 86. Rode - 30. Lukebakio, 63. Grujič

/Duda za hostí hral od 49. min a v 9. min videl ŽK

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Duda bol vystriedaný v druhom polčasce. Hertha Berlín remizovala vo Frankfurte