LITTLE ROCK. Problémový americký profesionálny boxer Jermain Taylor uzavrel so súdom v Arkansase dohodu o priznaní sa k vine so zredukovanými obvineniami v troch rôznych prípadoch. Vyhol sa tým súdnemu procesu.
Pri svojom dvanástom vystúpení pred súdom sa tridsaťsedemročný Taylor priznal ku šiestim zvlášť nebezpečným napadnutiam, dvom teroristickým hrozbám a jednému ublížení na zdraví druhého stupňa.
After plea, Jermain Taylor faces up to 54 years in prison. @LRCourtguy reports. https://t.co/dc1Aumfc3R #ArkDG pic.twitter.com/LOHmxYLvSM
— Brandon Riddle (@BrandonCRiddle) December 2, 2015Za každý zo zločinov mu hrozí maximálne šesť rokov väzenia, za mrežami si teda možno posedí až 54 rokov. O výške trestu sa rozhodne v apríli budúceho kalendárneho roka.
Taylor naposledy bojoval v októbri 2014. Vtedy získal titul organizácie IBF v strednej hmotnostnej kategórii. Vo februári 2015 oň prišiel administratívne. Informoval o tom Arkansas Online.
Taylor naposledy boxoval v októbri minulého roka.
Zostrih toho najlepšieho v podaní Jermaina Taylora.
















