Ben Arfa (v čiernom drese). (Autor: SITA)
Jakub Benko|9. apr 2019 o 13:17

Ben Arfa dvihol divákov zo sedačiek.

ANGERS. Francúzsky futbalista v službách klubu FC Rennes Hatem Ben Arfa sa stal hrdinom svojho mužstva na ihrisku FC Angers.

V 31. kole francúzskej Ligue 1 sa v zápase bohatom na góly presadil hneď dvakrát.

Najprv v 35. minúte otvoril skóre a potom v 75. minúte posielal svoj tím do vedenia 3:2. Futbalisti FC Angers nakoniec vyrovnali v nadstavenom čase.

Najmä prvý gól 32-ročného záložníka postavil divákov zo sedačiek. Arfa si prebral loptu pri polovici ihriska a predviedol sólo svetového formátu.

Najprv si vytiahol loptu na stranu, kde sa pohral s obranou Angers.

Následne niekoľkými efektnými kľučkami prešiel pomedzi štyroch protihráčov a prihral loptu voľnému spoluhráčovi. Ten mu prihrávku vrátil a Afra gólom vyšperkoval už aj tak nádherný futbalový okamih.

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Keby to spravil Messi, rozprával by o tom každý. Francúz predviedol nevídané sólo