Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Antlov štart na ME je ohrozený

Sportnet|23. jan 2006 o 00:00

BRATISLAVA - Hádzanári Slovenska sa v Bratislave pripravujú na blížiace sa majstrovstvá Európy vo Švajčiarsku (26. 1. - 5. 2.). Trénerovi Petrovi Hatalčíkovi pribudli štyri dni pred odchodom na šampionát starosti, v sobotňajšom modelovanom stretnutí ...

BRATISLAVA - Hádzanári Slovenska sa v Bratislave pripravujú na blížiace sa majstrovstvá Európy vo Švajčiarsku (26. 1. - 5. 2.). Trénerovi Petrovi Hatalčíkovi pribudli štyri dni pred odchodom na šampionát starosti, v sobotňajšom modelovanom stretnutí proti juniorskému národnému tímu (24:9) sa nešťastne zranil Radoslav Antl. Najlepší hádzanár uplynulého roku si vyvrtol členok.

Röntgen dopadol dobre, našťastie nejde o zlomeninu. Radov zdravotný stav sa výrazne zlepšuje. Včera sa pripravoval individuálne a dnes sa už zapojí do tréningového procesu so spoluhráčmi. "S jeho účasťou na šampionáte to vyzerá optimisticky," povedal lekár reprezentácie Branislav Delej. Po vynútených absenciách Stanislava Demoviča a Michala Janča by neúčasť rýchleho ľavého krídelníka bola ďalším citeľným oslabením Slovenska pred premiérovým štartom na vrcholnom podujatí.

"Ak by Antl nemohol s nami cestovať, znamenalo by to veľké oslabenie. Medzi náhradníkmi máme v talóne Mariána Kleisa z maďarskej Nyíregyházy," povedal Hatalčík.

(sita)

Súvisiace články