Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz
Obsadenie R a DZ PFZ

Obsadenie na 26.9. a 27.9.2020

Lukáš Dzivjak|22. sep 2020 o 09:30

DOSPELÍ 6.liga, 9.kolo, 27.9.2020 o 15:30 hod.

HORKA – SP.ŠTIAVNIK                                         Džubák – Skasko, Steiner

TOPOREC – HUNCOVCE                                     Kočiš – Petrík, Zavadský

ŠTRBA – STRÁŽE                                                   Hrušovský – Výrostek, Pavlovič

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK                                 Olejár – Šingliar, Melničuk

SP.BYSTRÉ – ŠUŇAVA v Kravanoch                Ovšonka – Michlík, Mišalko

SP.TEPLICA – BATIZOVCE                                   Maličký B. – Vilman, Gavalier

SP.BELÁ „B“ – V.SLAVKOV                                  Zacher – Bjalončík, Krajňáková

DOSPELÍ 7.liga, 9.kolo, 27.9.2020 o 12:00 hod.

VLKOVÁ – VLKOVCE                                           Korub D. – Zacher, Krajňáková

VRBOV – RAKÚSY                                                Korub B. – Maličký B., bez AR2

BIJACOVCE – KURIMANY                                  Výrostek – Hrušovský, Pavlovič

LÚČIVNÁ – SP.HANUŠOVCE                             Melničuk – Šingliar, Olejár

KRAVANY – LENDAK                                           Mišalko – Ovšonka, Michlík

SP.HRHOV – VERNÁR                                         Skasko – Džubák, Steiner

SLOV.VES – HOZELEC                                         Petrík – Kočiš, Zavadský

DOSPELÍ 8.liga, 7.kolo, 27.9.2020 o 12:00 hod.

DRAVCE – DÚBRAVA                                            Vilman

MLYNČEKY – ŠVÁBOVCE                                    Bjalončík

GÁNOVCE – GR.PETROVCE o 10:30 hod.      Gavalier

VSFZ DOSPELÍ 5.liga, 10.kolo, 27.9.2020 o 15:00 hod.

KEŽMAROK – ĽUBICA                                          Šuba – Korub B., Korub D.


DORAST U19 4.liga, 9.kolo, 26.9.2020 o 14:00 hod.

SP.ŠTIAVNIK – HORKA                                              Ovšonka

ŠVÁBOVCE – VLKOVCE                                             Vilman

SP.TEPLICA – SP.ŠTVRTOK                                        Džubák

L.TEPLIČKA – BATIZOVCE                                         Olejár

GR.PETROVCE– ŠUŃAVA o 13:15 hod.               Steiner

V.LOMNICA– SP.BYSTÉ o 13:15 hod.                    Kočiš

ŽIACI U15 3.liga, 9.kolo, 26.9.2020 o 11:00 hod.
V.LOMNICA– SP.BYSTRÉ                                            Kočiš

VIKARTOVCE – VRBOV                                              Olejár

SLOV.VES – HORKA                                                     Skasko

SP.ST.VES – HUNCOVCE                                             Mišalko

TOPOREC – SP.ŠTVRTOK                                           Petrík

GR.PETROVCE– ŠUŇAVA                                            Steiner

L.TEPLIČKA – ŠTRBA 25.9. (piatok) o 16:00 hod.    Gavalier

VSFZ DORAST U19 3.liga, 10.kolo, 26.9.2020 o 10:00/12:15 hod.

KEŽMAROK – SABINOV                                               Zemčák – Výrostek

VSFZ DORAST U19 4.liga, 10.kolo, 26.9.2020 o 14:00 hod.

FAM PP – SMIŽANY o 10:00                                    Maličký B.

HRANOVNICA – KROMPACHY                                 Maličký B.

VRBOV – ĽUBICA                                                          Gavalier

SVIT – MARKUŠOVCE                                                  Korub B.

VIKARTOVCE – VLACHY                                              Korub D.

ŽIACI U15/U14 2.liga, 10.kolo, 26.9.2020 o 9:30/11:15 hod.

SVIT – SMIŽANY                                                               Korub B.

FAM PP – SP. PODHRADIE 24.09.2020 o 15:00        Gallik

Súvisiace články