Prestupy a hosťovania

Najnovšie správy

Logo DAC Dunajská Streda.
st 21:57
Tragédia počas návratu zo zápasu. Jeden z fanúšikov DAC prišiel pri nehode o životĎalší dvaja fanúšikovia ostali vo vážnom stave.
st 21:57
Jaroslav Mačák.
Ivan Mriškaut 19:11
Futbalový Spartak smúti. Zomrel jeho bývalý hráč z Peczeho éryJaroslav Mačák podľahol zákernej chorobe.
Tréner MFK Ružomberok Ondřej Smetana.
Ivan Mriškaut 17:15
Ondřej Smetana: Stále to bolí. Začíname však novú cestu a musíme pracovať ďalejMFK Ružomberok vstupuje do pohárovej súťaže Slovnaft Cup.
Slovenskí futsalisti.
st 22:15
Futsalisti Slovenska druhú prehru nedopustili, o triumf však prišli v úplnom závereV príprave na nadchádzajúcu kvalifikáciu ME 2026 zaznamenali predtým prehru 0:3 so Srbskom.
st 22:15
Futbalisti MFK Ružomberok.
st 18:13
Prvý polčas dokázal outsider s Ružomberkom držať krok, v druhom však dostal 8 gólovPo dva góly strelili Madleňák, Boďa a Tučný.
st 18:13
Ukrajinskí futsalisti.
st 19:08
Ukrajinci odčinili debakel z úvodného zápasu, Španieli si pripísali prvý triumfMajstrovstvá sveta vo futsale pokračovali zápasmi v skupine C a D.
st 19:08
ŠK Dynamo Diviaky - MFK Ružomberok: ONLINE prenos zo zápasu Slovnaft Cupu.online
st 13:251
Slovnaft Cup: Ružomberok predviedol v druhom polčase gólovú kanonádu a postúpilSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Slovnaft Cupu: ŠK Dynamo Diviaky - MFK Ružomberok.