WU-15

    NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS ŽENSKEJ U-15

    Partizán Bardejov BŠK
    25.09.2022
    Partizán Bardejov - náhr. plocha (Bardejov)
    12:00
    FK Poprad

    Najbližsie kolá

    25.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 6
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    vs.
    FK Poprad
    FK Poprad
    Partizán Bardejov - náhr. plocha (Bardejov) | Bardejov
    25.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 6
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    vs.
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
    25.09. 15:30
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 6
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    vs.
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    ihrisko Jazdecká, Prešov - UT (Prešov) | Prešov
    16.10. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 7
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    FK Poprad - Veľká (Poprad) | Poprad
    16.10. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 7
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    vs.
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    Futbalové ihrisko OFK Lastomír (Lastomír) | Lastomír
    16.10. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 7
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    vs.
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
    06.11. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 8
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    FK Poprad - Veľká (Poprad) | Poprad
    06.11. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 8
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    vs.
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    Futbalové ihrisko OFK Lastomír (Lastomír) | Lastomír
    06.11. 13:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 8
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    vs.
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    1.FC Tatran Prešov - plocha C (Prešov) | Prešov
    13.11. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 9
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    vs.
    FK Poprad
    FK Poprad
    TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
    13.11. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 9
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    vs.
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
    13.11. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 9
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    vs.
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    1.FC Tatran Prešov - plocha C (Prešov) | Prešov

    Odohrané zápasy

    14.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 1
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    0 - 16
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
    14.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 1
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    11 - 0
    FK Poprad
    FK Poprad
    Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
    14.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 1
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    1 - 3
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
    21.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 2
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    0 - 9
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    Partizán Bardejov - náhr. plocha (Bardejov) | Bardejov
    21.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 2
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    2 - 9
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
    21.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 2
    FK Poprad
    FK Poprad
    1 - 4
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    ŠK Zemedar Poprad - Stráže - UT (Poprad) | Poprad
    11.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 3
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    8 - 1
    FK Poprad
    FK Poprad
    Futbalové ihrisko OFK Lastomír (Lastomír) | Lastomír
    11.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 3
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    3 - 3
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
    11.09. 16:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 3
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    1 - 1
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
    18.08. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 4
    FC KOŠICE
    FC KOŠICE
    0 - 8
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    Lokomotíva Košice - Čermeľ (Košice - Sever) | Košice - Sever
    18.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 4
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    3 - 3
    MFK Zemplín Michalovce
    MFK Zemplín Michalovce
    Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
    18.09. 12:00
    | I. liga žiačok - skupina "C" | 4
    Partizán Bardejov BŠK
    Partizán Bardejov BŠK
    12 - 0
    MFK Ružomberok
    MFK Ružomberok
    Partizán Bardejov - náhr. plocha (Bardejov) | Bardejov
    Nachádzate sa tu: