US Open 2023

Goran Ivaniševič (vpravo).
Je génius, jediný svojho druhu. Vie sa sám namotivovať, tvrdí tréner o DjokovičoviPodľa Ivaniševiča je Djokovič rodený víťaz.
Novak Djokovič s trofejou na US Open 2023.
Takto hrajú pravé legendy. Novak Djokovič dobyl Ameriku (ohlasy médií)Prečítajte si ohlasy médií na triumf Novaka Djokoviča na US Open 2023.
Novak Djokovič.
4
Djokovič vyrovnal rekord Courtovej. Toto som u nikoho nevidel, vraví WilanderSrbský tenista vybojoval svoj 24. grandslamový titul.
4
Novak Djokovič.
FOTO: Je to borec! Djokovič odplatil prehru Medvedevovi a berie rekord za rekordomSrb ovládol tohtoročný grandslamový turnaj v New Yorku.
Novak Djokovič.
17
Žije si svoj detský sen, túžil byť najlepším. Djokovič získal rekordný grandslam a chce ísť ďalejSrb si vybojoval už 24. grandslamový titul.
17
Gabriela Dabrowska (vľavo) a Erin Routliffeová vyhrali štvorhru žien na US Open 2023.
Po tituloch v mixe sa Kanaďanka dočkala, vyhrala ženskú štvorhruVo finále uspela so spoluhráčkou z Nového Zélandu.
ONLINE prenos z finále US Open 2023: Novak Djokovič vs. Daniil Medvedev, LIVE dnes.online
7
US Open 2023: Djokovič sa vo finále revanšoval MedvedevoviSledovali ste ONLINE prenos z finále dvojhry mužov na US Open 2023: Novak Djokovič - Daniil Medvedev.
7
Cori Gauffová.
1
Gauffová je nová kráľovná, pobláznila New York. Reprezentuje to najlepšie v USA (ohlasy médií)Prečítajte si ohlasy médií na triumf Cori Gauffovej na US Open 2023.
1
Americká tenistka Cori Gauffová triumfovala na US Open 2023.
22
Zaujala už keď mala pätnásť. US Open vyhrala americká tínedžerkaCori Gauffová získala prvý grandslamový titul.
22
Novak Djokovič.
Odplatí Djokovič prehru Medvedevovi spred dvoch rokov? Športový program na dnes (10. september)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu 10. septembra. Aký je program dňa?
Zobraziť viac