Piatok, 24. septembra, 2021Meniny má Ľuboš, Ľubor

Na internete sa objavili jeho fotky s mladými ženami. Rooney sa ospravedlnil

Wayne Rooney. (Autor: TASR/AP)
SITA|30. júl 2021 o 00:10

Zábery kolovali po sociálnych sieťach od nedele.

DERBY. Niekdajší anglický futbalový reprezentant Wayne Rooney sa ospravedlnil svojej rodine a zamestnávateľovi po tom, čo sa na internete objavili fotografie zo súkromnej oslavy, na ktorej sa zúčastnil.

Na záberoch vidieť, ako súčasný kouč Derby County spí v hotelovej izbe obklopený skupinkou mladých žien.

"Urobil som chybu," povedal Rooney pre Sky Sports. "Išiel som na súkromnú oslavu s dvoma kamarátmi a chcel by som sa ospravedlniť mojej rodine a klubu za zábery, ktoré odtiaľ pochádzajú,“ dodal.

Tridsaťpäťročný Rooney, ktorý väčšinu hráčskej kariéry strávil v Manchestri United (2004 - 2017), prehovoril v stredu večer po víťazstve anglického druholigového Derby County v prípravnom stretnutí proti Betisu Sevilla.

"Som vďačný Derby County za to, že mi dal príležitosť dostať tento klub tam, kam patrí, a urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby som to dokázal,“ skonštatoval Rooney.

Zábery kolovali po sociálnych sieťach od nedele. Polícia v Cheshire v utorok potvrdila, že upustila od vyšetrovania možného vydierania v súvislosti s fotografiami. "Je to vyriešené. Teším sa, že sa pohnem dopredu a pripravím sa na ďalší zápas,“ dodal Rooney.

Súvisiace články