Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Vulgarizmy neboli trénerovi, tvrdí Stoch

Miroslav Stoch v reprezentačnom drese Slovenska. (Autor: SITA/AP)
TASR|Publikované 5. feb 2014 o 19:28

To, čo som povedal, určite nebolo smerované trénerovi. To by som si nedovolil, hovorí Miroslav Stoch. Tréner Stevens ho i tak v dnešnom zápase vynechal zo zostavy.

SOLÚN. Slovenský futbalista Miroslav Stoch poprel, že vulgárne slová z jeho úst smerovali osobe trénera PAOK Solún Huuba Stevensa.

PAOK nezvládol v nedeľu na pôde Plataniasu rolu papierového favorita a po tesnej prehre 1:2 si pripísal štvrtú prehru v sezóne.

Aj keď sa Solúnčania v posledných minútach všemožne snažili o obrat, nevychádzalo im prakticky nič. Frustráciu hráčov PAOK-u ešte viac zvýraznili zábery televíznych kamier, ktoré prichytili Stocha pri vyslovení nadávky.

Stoch: To by som si nedovolil

"Vôbec sa nám nedarilo, no aj tak sme sa stále snažili niečo vymyslieť," povedal slovenský reprezentant pre svoju webovú stránku.

"Keď sme rozohrávali útok a dostával som prihrávku, videl som, že súperov hráč leží na trávniku, tak som v zmysle fair-play prestal hrať," približuje 24-ročný krídelník okamih, po ktorom sa kamery sústredili priamo na neho.

"Viem, že tréner dával po prerušení hry nejaké pokyny, ale to, čo som povedal na konci, určite nebolo smerované jemu. To by som si predsa nedovolil. Tie slová skrátka vyplynuli z boja a z toho, že sa nám nedarilo

Blížil sa koniec, prehrávali sme a jednoducho som si takto uľavil. Iste, nemalo by sa to stávať, no nanešťastie ma práve snímala kamera," vysvetlil slovenský legionár v službách gréckeho tímu.

Na trest je pripravený

Hráč s trénerom Stevensom vraj všetko vysvetlil hneď na prvom tréningu.

"S trénerom sme si celú vec aj pred spoluhráčmi vydiskutovali. Povedal, že chápe, že to nebolo smerované jemu, ale celé to vzniklo v zápale boja. Tým sme to aj uzavreli. Že ma neminie trest, to rešpektujem. Keby sa zakaždým skúmali záznamy, či si niekto na ihrisku zahrešil alebo nie, tak asi by tých pokút bolo viac."

V zápase, ktorý Paok vyhral v stredu s OFI Kréta 5:0 Stoch však nehral a nebol ani na lavičke domácich.


Grécka liga - 23. kolo

PAOK Solún - OFI Kréta 5:0

Miroslav Stoch (PAOK) nefiguruje v zápise o stretnutí

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.