3 - 1
1:1, 0:0, 2:0
Poľsko na MS v hokeji 2024
Poľsko

Andrej Šutov pri streleckom pokuse Patryka Wronku v zápase Kazachstan - Poľsko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|20. máj 2024 o 23:25

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Kazachstan - Poľsko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Hokejisti Kazachstanu sa udržali v elitnej kategórii majstrovstiev sveta po tom, čo zvládli kľúčový zápas proti reprezentantom Poľska.

Poliaci, ktorých viedol Slovák Róbert Kaláber, potrebovali v záverečnom zápase na MS zvíťaziť v riadnom hracom čase, Kazachstanu stačil aj bod.

Poľsko začalo zápas lepšie, viedlo 1:0, ale Kazachstan troma gólmi otočil skóre. Ten rozhodujúci si pripísal na konto Valeri Orechov.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Kazachstan - Poľsko na MS v hokeji 2024