Tarkovičov žolík. Pozrite si, ako Suslov rozhodol zápas proti Bielorusom

Tréner Štefan Tarkovič a Tomáš Suslov v zápase Bielorusko - Slovensko v Lige národov. (Autor: TASR)
Sportnet|3. jún 2022 o 23:52

Pozrite si gól Tomáša Suslova v zápase Bielorusko - Slovensko v Lige národov.

NOVÝ SAD. Na ihrisko prišiel v 59. minúte, keď vystriedal Ivana Schranza. Už o necelé dve minúty sa tešil z gólu.

Okrem toho, že bol premiérový v jeho reprezentačnej kariére, rozhodol o triumfe Slovenska nad Bieloruskom 1:0 v Lige národov.

Iba 19-ročný Tomáš Suslov sa tak stal v zápase najlepším žolíkom trénera Štefana Tarkoviča.

Úspešný strelec však po zápase priznal, že prioritne nešlo o strelu na bránu súpera.

"Pri góle som centroval, určite to nebola strela. Na ihrisko som šiel s cieľom oživiť ofenzívu a som rád, že to vyšlo a zvíťazili sme," povedal Suslov pre RTVS.

"Veľmi ma teší, že som v národnom tíme premiérovo skóroval. Herne to mohlo byť lepšie, ale najdôležitejšie bolo, aby sme začali ziskom troch bodov a to vyšlo," dodal.

Pozrite si gól Tomáša Suslova v zápase Bielorusko - Slovensko v C-divízii Ligy národov.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Liga národov»Tarkovičov žolík. Pozrite si, ako Suslov rozhodol zápas proti Bielorusom