Rusnák asistoval pri jednom z gólov, jeho Real Salt Lake ale prehral

Albert Rusnák.
Albert Rusnák. (Autor: TASR/AP)
SITA|15. júl 2018 o 10:14

Slovk má na konte päť gólov a päť asistencií.

MINNEAPOLIS. Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák asistoval pri prvom góle svojho tímu Real Salt Lake v sobotňajšom súboji MLS na trávniku Minnesoty United, jeho mužstvo však prehralo 2:3.

Real Salt Lake je v tabuľke Západnej konferencie MLS štvrtý s 29 bodmi z 20 zápasov.

MLS:

Minnesota United - Real Salt Lake 3:2 (0:0)

/Albert Rusnák (Salt Lake) hral celý zápas a v 77. minúte mal asistenciu pri góle Joaa Platu/

Rusnák v stredovej formácii hostí odohral celý zápas. Real Salt Lake nezvládol vstup do druhého polčasu a v 68. minúte prehrával už 0:3.

V 77. minúte však prišiel priamy kop a hostia rozohrali gólový signál. Rusnák si na hranici šestnástky vymenil loptu s Platom a ekvádorský útočník znížili na 1:3.

Ten istý hráč potom dal aj druhý gól Salt Lake, ale vyrovnať sa už hosťujúcemu tímu nepodarilo.

Dvadsaťštyriročný Rusnák má v tejto sezóne na konte päť gólov a rovnaký počet asistencií. V tejto štatistike je najproduktívnejším hráčom svojho tímu.

Celkovo dosiahol 18 streleckých pokusov na bránu, čo je tiež najviac z jeho mužstva.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Rusnák asistoval pri jednom z gólov, jeho Real Salt Lake ale prehral