Bitka medzi Coloradom a Floridou po záverečnej siréne.
Bitka medzi Coloradom a Floridou po záverečnej siréne. (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|13. dec 2021 o 07:23

Emócie neochladli ani s príchodom záverečnej sirény.

DENVER. V Colorade dnes bolo poriadne horúco. Posledná bitka stretnutia sa odohrala po záverečnom hvizde.

Emóciami nabitý duel bol tvrdý od samého začiatku. Prvé vylúčenie za hrubosť dostal Ryan Lomberg už v štrnástej minúte.

Po tvrdom, no čistom bodyčeku toho istého hráča musel byť v druhej tretine na nosidlách odvezený hráč Colorada, Jacob MacDonald.

Následne na to prišla bitka medzi Lombergom a Nicolasom Aube-Kubelom.

Posledná potýčka bola zároveň najväčšou v zápase.

Colorado dohrávalo víťazné stretnutie v oslabení. V čase 58:42 bol za krosček vylúčený Mikko Rantanen.

Keď po uplynutí šesťdesiatich minút opustil trestnú lavicu, zamotal sa s Mackenziem Weegarom.

Ako ukazuje opakovaný záber, Weegar najprv provokoval Darrena Helma. Rantanen to nenechal bez odozvy, sekol súpera a pustil sa do bitky.

K tej sa zakrátko pridali ďalší aktéri zápasu. Rozhodcom sa melu podarilo roztrhnúť pomerne rýchlo.

Colorado vyhralo nad Floridou 3:2.