Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Severoírsky hráč háda, či holohlaví ľudia cestujú na Slovensku zadarmo

Josh Magennis hlavičkuje v barážovom zápase proti Bosne a Hercegovine. (Autor: TASR/AP)
Titanilla Bőd|12. nov 2020 o 16:02

Útočník uhádol, že babička Bon Joviho je pôvodom Slovenka.

VIDEO: Počkajte, kým sa príspevok načíta

BELFAST, BRATISLAVA. Severoírsky komik, herec a rozhlasový moderátor Shane Todd si zahral hru s útočníkom reprezentácie súpera Slovenska Joshom Magennisom.

Moderátor prečítal tvrdenie o Slovensku a hráč Hull City mal povedať, či je to pravda (Slovakia), alebo nie (Novakia).

Tridsaťročný futbalista uhádol, že babička Jona Bon Joviho je pôvodom Slovenka. Aj to, že najvyššia socha koňa na svete sa nachádza práve na Slovensku (ide o sochu cválajúceho koňa pri šamorínskom multišportovom centre).

Magennis neuveril, že by na Slovensku mali holohlaví ľudia nárok na bezplatné cestovanie vlakom (hoci medzi dôchodcami i študentmi nájdeme aj ľudí bez vlasov).

Pri jednom tvrdení sa však dal nachytať: vraj je Nathan Carter treťou najvyhľadávanejšou celebritou na slovenskom Googli.

Možno po tomto videu už bude, lebo väčšina Slovákov asi netuší, kto to je – aby sme vám ušetrili námahu, ide o populárneho írskeho speváka country piesní.

Na záver hry moderátor dal aj piate tvrdenie: Slovensko dnes večer so Severným Írskom prehrá. Magennis odpovedal áno (teda Slovakia), ale slovenskí fanúšikovia dúfajú, že nakoniec z toho bude Novakia.

Titanilla Bőd deväť rokov viedla športové oddelenie a bola zástupkyňou šéfredaktora v denníku Új Szó. Reportérsky pokrývala z miesta diania štyri olympiády. Okrem futbalu je jej druhou srdcovkou krasokorčuľovanie, od roku 2004 nechýbala ani na jednom európskom šampionáte. V tíme Sportnetu pôsobí od augusta 2020.

Súvisiace články