+ 12 s

10.

Zuzana Michaličková

+ 1:01 min

VALENCIA. Slovenská triatlonistka Zuzana Michaličková obsadila desiate miesto na podujatí Svetového pohára v španielskej Valencii.

V sobotných pretekoch (750 m plávanie, 19,2 km jazda na bicykli, 5 km beh) dosiahla čas 56:10 min a za víťaznou Lisou Tertschovou z Nemecka zaostala o 61 sekúnd.

Druhá skončila Britka Olivia Mathiasová a pódium doplnila Francúzka Candice Denizotová.

Medzi mužmi triumfoval domáci David Cantero s 11-sekundovým náskokom pred Austrálčanom Callumom McCluskym, tretí finišoval ďalší Španiel Sergio Baxter.

Slovensko v súťaži reprezentanta nemalo.

Domov»Ďalšie športy»Olympijské»Skvelý výsledok slovenskej triatlonistky. V pretekoch svetového pohára skončila v TOP 10