Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Ťažký žreb pre hádzanárov Považskej Bystrice

Sportnet|Publikované 30. júl 2006 o 22:00

CIUDAD REAL - Hádzanári Považskej Bystrice sa v nadchádzajúcej sezóne predstavia v A-skupine Ligy majstrov, kde budú ich súpermi MKB Veszprém KC, Portland San Antonio a RK Sarajevo. Považania boli nasadení do tretieho výkonnostného koša. Z najlepšieho ..

CIUDAD REAL - Hádzanári Považskej Bystrice sa v nadchádzajúcej sezóne predstavia v A-skupine Ligy majstrov, kde budú ich súpermi MKB Veszprém KC, Portland San Antonio a RK Sarajevo. Považania boli nasadení do tretieho výkonnostného koša. Z najlepšieho sa im ušiel semifinalista uplynulého ročníka Ligy majstrov maďarský Veszprém, z druhého koša španielsky Portland San Antonio, ktorý bol v minulej sezóne najprestížnejšej európskej klubovej súťaže dokonca vo finále (predtým v semifinále vyradil práve Veszprém) a RK "Bosna" Sarajevo z Bosny a Hercegoviny, ktorý sa ako jediný tím nemusí predierať cez predkolo. "Mohol by som povedať, že sa pobijeme o prvé miesto s Veszprémom a Portlandom, ale musíme byť realisti," povedal tréner Martin Lipták. (sita)

Program zápasov A-skupiny Ligy majstrov

30. 9./1. 10.: Pov. Bystrica - San Antonio, Sarajevo - Veszprém, 7./8. 10.: Veszprém - Pov. Bystrica, San Antonio - Sarajevo, 14./15. 10.: Sarajevo - Pov. Bystrica, San Antonio - Veszprém, 21./22. 10.: Pov. Bystrica - Veszprém, Sarajevo - San Antonio, 4./5. 11.: San Antonio - Pov. Bystrica, Veszprém - Sarajevo, 11./12. 11.: Pov. Bystrica - Sarajevo, Veszprém - San Antonio.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.