Nedeľa, 19. septembra, 2021Dnes je Deň prvého verejného vystúpenia Slovenskej národnej rady, Meniny má Konštantín

Šupler nepotvrdil, že odchádza do CSKA Moskva

Július Šupler
TASR|29. mar 2011 o 11:17

Slovenský tréner Július Šupler svoje smerovanie do tímu KHL CSKA Moskva nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

MOSKVA. O tom, že v moskovskom klube by mal v novej sezóne pôsobiť, informovali ruské médiá a v rozhovore pre Sport-express to nevylúčil ani prezident klubu Viačeslav Fetisov. "Máme v krátkom čase pripravenú špeciálnu tlačovú konferenciu a na nej nového trénera predstavíme," stručne odpovedal na otázku, či ním bude práve Július Šupler.

Šupler nevylúčil, že sa s Fetisovom stretol a o svojom možnom angažmáne v CSKA pre TASR uviedol: "Je to jeden z variantov. Posudzujem všetky možnosti a som v rokovaní s viacerými klubmi. Ja som ešte v Rige, kde mi treba vybaviť určité veci. Takisto si veľmi vážim ponuku z Rigy a teraz bude so mnou hovoriť aj prezident. Takže nemám ešte priestor na to, aby som sa mohol definitívne vyjadriť, kde budem. Nič nie je oficiálne, je to v štádiu rokovaní. Keď to bude oficiálne, na tlačovej konferencii sa to podpíše."

Ďalším moskovským klubom, ktorý sa o Šuplerove služby zaujímal, mal byť podľa Sport-expressu aj Spartak. "Poviem jednu vetu. Tých klubov bolo viac, alebo stále je. Všetko sa to nachádza v štádiu zložitého rozhodovania a verím, že to dospeje do takého racionálneho záveru, že ten kontrakt budem mať," uzavrel Július Šupler, ktorý s Dinamom Riga vo všetkých troch ročníkoch KHL postúpil do play off.

Súvisiace články